Počet trestov Celkom 481 trestov
Discord server online
AquaVille.sk

Vítaj v AquaVille.sk BanListe.

Nájdeš tu vypísané všetky tresty.

Čo ak dostanem trest neprávom?

Ak si myslíš, že ti bol ban udelený neprávom, prosím, príď na náš Discord, otvor si ticket a opíš nám svoju situáciu z tvojho pohľadu! Uveď svoj herný nick, dôvod banu a vysvetli, prečo si myslíš, že bol neprávom udelený. Veríme, že spoločne nájdeme riešenie.

Našiel som bug, čo stým?

Ak nájdeš bug alebo chybu na serveri, prosím, ihneď ju nahlás členovi admintímu a informuj nás o nej! Dôležité je, aby si nikdy nezneužíval tieto chyby!

Pomáhajú členovia tímu hráčom?

Admintím nepomáha hráčom s činnostiami, na ktoré nemajú oprávnenie, takže neposkytujeme pomoc pri kopaní spawnerov, opravách a podobných činnostiach. Vo všetkom inom vám radi poradíme a pomôžeme!

Ako fungujú role?

Hráčske role odomykajú rôzne funkcie a veci, ktoré ti pomáhajú progresovať v hre. Viac informácií nájdeš pomocou príkazu /role.

Aké sú maximálne úrovne enchantov v hre? Kde môžem nájsť nové enchanty?

Maximálne úrovne enchantov a zoznam enchantov v hre nájdeš na našom Discorde. Použi príkaz /ench list pre zobrazenie zoznamu. Maximálna úroveň niektorých vanilla enchantov je 8.

Ako sa stať členom tímu?

Členom tímu sa nemôže stať hocikto, náborové informácie vždy nájdeš na našom Discorde a tiež ich pravidelne oznamujeme na TikToku. Každý môže vyskúšať svoje šťastie.

Čo sú shardy a ako to získať?

Je to prémiová mena. Získať shardy môžeš pomocou príkazu /store. Bezplatne ich môžeš získať aj splnením úloh v /bp, otváraním hlasovacích bedničiek pomocou /vote a účasťou na eventoch a giveawayoch.

Ako si môžem zarobiť peniaze v hre?

Najlepšie spôsoby zarábania sú /prace, /Vote, /bp (splnením questov), vytváranie vlastných obchodov pomocou /chestshop a predávanie predmetov na aukcii cez /ah.

Je na serveri povolená funkcia KeepInventory?

Na serveri nie je povolená funkcia KeepInventory. Ak však zomrieš, uvidíš správu v chate a môžeš sa vrátiť na miesto smrti za 5,000 herných peňazí, VIP hráči majú tento servis zdarma.

K čomu slúži mana?

Mana sa využíva na kúzla pomocou príkazu /skills... Napríklad 'hľadanie potravy'. Pri danom leveli a určitom počte many, môžeš aktivovať schopnosti ako treecapitator a ďalšie. Každý skill má odlišnú schopnosť.

Čo je battlepass?

V battlepasse môžeš plniť questy a získať mnoho vecí zdarma. Alebo si ho môžeš vylepšiť na prémiový a získať omnoho viac vecí a hlavne shardov!